Miluju příběh

Fascinuje mě příběh lidského života, proto se snažím ho zachytit do fotografie. Postupně skládáme náš příběh dohromady, každý jsme knížka, jejíž stránky postupně zaplńujeme jedinečnými zážitky. V naší paměti si uchováváme klíčové milníky, jako například maturita, svatba a narození dítěte nebo pracovní večírky. Mým cílem je zachytit tyto momenty a vytvořit hmatatelný odkaz dané události. Rád tvořím čisté fotografie, které odolávají zubu času a za 50 let budou stejně aktuální jako v den pořízení.

hledam pribeh

Hledám příběh

Moje mise je prostá – tvořím kvalitní fotografie, které odolávají zubu času. Lidem slouží i po letech.

Fotografii se intenzivně věnuji od roku 2008. Dokumentoval jsem svatby, společenské události, závody a srazy veteránských vozů, konference a debaty pro Asociaci pro mezinárodní otázky a nespočet dalších.
Samotné tvoření a proces je pro mě možnost seberealizace ale i sebepoznání, protože netvořím podle vrtošivých trendů, ale snažím se vcítit do situace a poznat atmosféru. Ačkoli je tento přístup dnes vzácný, přesto si myslím, že pouze takto může vznikat kvalitní reportáž. Když fotím svatbu, tak trvám na celodenní reportáži protože jedině tak lze zachytit tak velký den, který je bohatý na emoce. Stejně je tak tomu u dokumentace jakychkoli jiny udalosti. Vždy preferuji možnost zachytit celý příběh. Protože jedna kapitola nepoví příběh celé knihy.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/102899/virtual/www/domains/zivefoto.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399